اخبار
تعداد بازدید: 248 / نسخه قابل چاپ / خروجی RSS / دریافت Acrobat Reader / ارسال به دوستان

دیدار اعضای هیات مدیره با شهردار بندرعباس


 

روز شنبه 1400/08/29 اعضای هیات مدیره سازمان با شهردار بندرعباس دیدار کرد.

در ابتدای این دیدار جناب اقای دکتر عظیمی، رئیس سازمان، ضمن تبریک انتخاب جناب آقای مهندس نوبانی به عنوان شهردار بندرعباس، حضور یکی از اعضای سازمان را در این جایگاه را مایه مباهات دانست.

رئیس سازمان ضمن ارائه توضیح مختصری از فعالیت های سازمان با اشاره به زلزله اخیر استان فرمود: پس از لطف و رحمت الهی، نقش و نگاه مهندسان از حوادث ناگواری که می توانست در پی وقوع این زلزله رخ دهد جلوگیری کرد.

دکتر عظیمی همچنین جهت بهره گیری از پتانسیل ها و ظرفیت های سازمان جهت شهرسازی، زیباسازی و بهره مندی از فناوری های نوین در پروژه ها، در همکاری با مجموعه شهرداری اعلام امادگی نمود.

در این نشست، اعضای هیات مدیره به بیان دیدگاهها، نقطه نظرات و پیشنهادهای خود پرداختند.

جناب آقای مهندس نوبانی شهردار بندرعباس با ابراز خرسندی از این دیدار فرمود:با توجه به اینکه عضوی از سازمان نظام مهندسی ساختمان استان هرمزگان هستم، نسبت به مجموعه سازمان تعصب و نگاه ویژه ای دارم و امیدواریم بتوانیم با همکاری این مجموعه شاهد شهری آباد باشیم.

وی با تاکید بر بکارگیری پتانسیل های سازمان در طرح ها و برنامه های شهرداری، از همکاری و همراهی اعضای سازمان و سرمایه گذاران در پروژه های مختلف شهرداری استقبال کرد.

شهردار بندرعباس با اشاره به لزوم تسریع در کنترل نقشه های ساختمانی و همچنین توزیع عادلانه کار مهندسی بین اعضا خواستار توجه ویژه هیات مدیره سازمان در این خصوص شد.

آقای دکتر عظیمی در پاسخ به موارد مطرح شده در خصوص کنترل نقشه، ضمن تأکید بر لزوم کنترل ضوابط، دستورالعمل ها، آئین نامه های فنی و مقررات ملی ساختمان در نقشه های ساختمانی، به اصلاح شیوه کار جهت تسهیل و تسریع در روند کنترل نقشه ها اشاره نمود.

وی در ادامه در خصوص ارائه خدمات مهندسی ضمن اشاره به موضوع تعارض منافع و عدم ارائه خدمات مهندسی توسط افراد شاغل در برخی از دستگاه های اجرایی و دولتی حسب ابلاغیه وزارت راه و شهرسازی فرمود: نگاه هیات مدیره به سمت عدالت محوری خواهد بود.

در پایان ضمن قدردانی از زحمات هیات مدیره سنوات پیش، ،آرزوی موفقیت برای شهردار جدید، گسترش همکاری و پیشبرد اهداف به سمت توسعه شهری نمود.

 

 

 

 
حقوقی
دفاتر
حقیقی
نام کاربری:
کلمه عبور:

Online Registration
نظرات شما در مورد وب سايت چيست؟

 1- عالي (6775 راي)
  (37%)
 2- خوب (412 راي)
  (2%)
 3- متوسط (409 راي)
  (2%)
 4- ضعيف (10526 راي)
  (58%)

مجموع آرا: 18122
 تعداد اخبار: 3667 خبر
تصاویر گالری عکس: 227 عکس
بازدید امروز: 1670
بازدید دیروز: 5598
کل بازدیدکنندگان: 18715863


فید خبرها
طراحی و توسعه: محمد بقائی پوری
شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات© تمام حقوق این سایت برای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان هرمزگان محفوظ است.
استفاده از مطالب این وب سایت با ذکر منبع مجاز است / پیاده سازی و پشتیبانی: پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات